Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 9 sierpnia 2016

Kobieto nie denerwuj się, że to kolejny gadżet!

   Wiele kobiet dostaje białej gorączki, kiedy jej mężczyzna przychodzi z kolejnym sprzętem elektronicznym do domu. Widząc faceta z pudełkiem pod pachą już ostrzymy noże w kuchni, ponieważ pralka ledwo chodzi, lodówka stęka a nasz małżonek przychodzi z kamerą do mieszkania.
Drogie Panie, nie denerwujcie się gdy do domu zostanie przyniesiona kamera monitorująca. W kilku punktach spróbujemy Was przekonać, że monitoring mieszkania jest rzeczą bardzo przydatną i może okazać się zbawienna w momentach zagrożenia.Zniżki u ubezpieczyciela.
   Tak, posiadając system monitorujący nasz dom wielu ubezpieczycieli udzieli nam większych zniżek. Ponieważ sam fakt, iż obiekt jest monitorowany będzie odstraszał potencjalnego złoczyńcę.

Podgląd 24/7.
   Czy nie będzie dobrą sprawą fakt, że w każdej chwili korzystając ze smartfona czy komputera będziemy mogły zajrzeć co się dzieje w domu. Czy dzieci są grzeczne, czy pies nie zjadł kolejnych butów, czy przypadkiem nie zostawiłyśmy zupy na włączonej kuchence. Wszystko mamy pod kontrolą i nie zaprzątamy sobie głowy zbędnymi myślami.

Pełna kontrola zagrożeń.
   Do systemu monitorującego można podłączyć czujki, które „pilnują” aby niepowołane osoby nie wtargnęły drzwiami czy oknem, czujki gazu, dymu, ognia i czadu alarmują o zagrożeniu związanym z zatruciem gazami, pożarem.

Dyskretny montaż.
   Kamera to może być niewielkie urządzenie, które sprytnie zamontowana może być zupełnie niewidoczna dla osób odwiedzających nas. A jeśli bardzo zależy nam aby urządzenia monitorujące nie psuły designu naszego mieszkania można kupić ukryte kamery.

Identyfikacja włamywacza.
   Obecnie na rynku dostępne są kamery, których obraz jest na tyle dobrej jakości że bez problemu na zbliżeniach można zidentyfikować osobę, która dokonała rabunku lub aktu wandalizmu na naszej posesji. Wbrew zdrowemu rozsądkowi, niewielu przestępców działa na tyle nieskazitelnie abyśmy dzięki monitoringowi nie mogli rozpoznać potencjalnego sprawcy.

Czuj się bezpiecznie!
   Poczucie bezpieczeństwa jest komfortem na który Cię stać, ponieważ urządzenia monitorujące o bardzo dobrych parametrach są coraz tańsze. Jeśli nasza posesja jest monitorowana, jesteśmy zobligowani do powieszenia tabliczki z informacją „obiekt monitorowany” co będzie odstraszało drobnych złodziejaszków, którzy napędzą nam więcej strachu niż wyrządzą szkód.

1 komentarz:

  1. W sumie mogę trochę zrozumieć te kobiety, bo niby kolejny gadżet, ale najprawdopodobniej będzie pobierał on energię elektryczną. W dzisiejszych czasach gdzie rachunki są dość wysokie bardziej szukamy oszczędności. Ja dzięki firmie https://poprostuenergia.pl/ mam możliwość płacenia o wiele niższych rachunków za prąd oraz gaz.

    OdpowiedzUsuń