Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 16 sierpnia 2016

Kamery 4 in 1.

   Kamery 4in1 pracują w systemach: analogowym, HD-CVI, HD-TVI i AHD. Zbudowane w oparciu o wysokiej jakości komponenty, generują płynny i szczegółowy obraz  i cechują się:
- Stabilnymi parametrami pracy.
- Stosunkowo szerokim kątem obserwacji.
- Możliwością skutecznej pracy w warunkach nocnych.
- Wiernym odwzorowaniem kolorów.
- Odpornością na wpływ czynników atmosferycznych.

BCS Kamera HD-CVI kopułkowa DMQ1200IR3

   Umożliwiają stworzenie w pełni funkcjonalnego, profesjonalnego systemu CCTV. Ze względu na możliwość pracy w każdym systemie analogowym, są  niezwykle uniwersalne. Polecamy je wszystkim osobom, które chcą wymienić system CVBS, a nie zdecydowały się jeszcze na co konkretnie.

   Systemy CVI, TVI i AHD umożliwiają transmisję obrazu wysokiej rozdzielczości, po standardowych kablach koncentrycznych. Dzięki czemu, są one doskonałymi następcami przestarzałych systemów analogowych. Wyższa jakość obrazu to jednak nie wszystko - cechują się one również:

- Dużym skuteczny zasięg transmisji do 500 m.
- Brakiem widocznych opóźnień.
- Możliwością transmisji sygnału audio, wideo i sygnału sterowania po jednym kablu.

   Transmisja sygnału po kablach koncentrycznych jest znacznie większą zaletą, niż może się pozornie wydawać. Okazuje się ona wręcz nieoceniona, przy wymianie systemu analogowego na system CVI, TVI lub AHD. W takiej sytuacji, nie ma konieczności prowadzenia nowych kabli i związanych z tym prac remontowych. Krótko mówiąc oszczędzany jest czas i cięte są zbędne koszty.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza