Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 2 lutego 2016

Jak niskim kosztem zmodernizować monitoring analogowy, czyli zalety systemu HD-TVI


Technologia HD-TVI - Turbo HD; High Definition Transport Video Interface, charakterystyka systemu:

1. Działa na kablach koncentrycznych, czyli przy modernizacji systemu analogowego nie trzeba wymieniać istniejących już przewodów tylko można je wykorzystać.

2. Rozdzielczość do 1080p.

3. Transmisja danych do 450m, bez konieczności stosowania wzmacniaczy sygnału.

4. Duża odporność na zakłócenia elektromagnetyczne.

5. Niskie opóźnienia spowodowane odległością i dekodowaniem, ponieważ sygnał nie jest kompresowany.

6. Dwukierunkowa komunikacja z urządzeniem po jednym kablu, czyli możliwe jest sterowanie kamery bez prowadzenia dodatkowych przewodów.

7. Kompatybilność rejestratorów z wsteczną technologią, czyli z urządzeniami analogowymi. 

8. Hybrydowe rejestratory HD-TVI , posiadają możliwość podpięcia kamer nawet w trzech technologiach: analogowej, HD-TVI i IP.

9. Możliwość konsolidacji oddzielnie działających instalacji w różnych technologiach. Opcja ta jest idealna przy chęci zyskania lepszej jakości nagrań z monitoringu analogowego. Kupujemy rejestrator hybrydowy podłączamy do niego kamery analogowe, które chcemy aby zostały, oraz nowe kamery HD-TVI których jakość obrazu jest lepsza oraz kamery IP.

10. Urządzenia w technologii HD-TVI są o wiele tańsze niż systemy IP.

11. Prostota uruchamiania systemu, który bazuje na urządzeniach analogowych.

12. Pod względem jakości obrazu wśród  technologii działających na kablu koncentrycznym, nagrania z monitoringu HD-TVI są najbardziej kolorystyczne, naturalne, posiadające najwyższy kontrast (szczególnie widoczne w przypadku nagłych i ostrych zmian kolorów) oraz szczegółowość.

Specyfikacje techniczne oraz ceny urządzeń HD-TVI można znaleźć tutaj.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza