Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 16 lutego 2016

Przykładowy zestaw monitorujący firmęBCS Rejestrator 16k HD-CVI z opcją trybrydy <klik> (kanałowość rejestratora zależy od ilości kamer w systemie).

BCS Kamera HD-CVI tubowa THC6200IR3 <klik>.

Dysk Western Digital Purple WD40PURX .<klik>.


Telewizja HD-CVI
Technologia HD-CVI (High Definition Composite Video Interface)  umożliwia przesyłanie sygnału HD oraz danych telemetrycznych przewodami koncentrycznymi, stanowi rozwinięcie technologii HD-SDI.  HD-CVI jest systemem analogowym, w którym uzyskany obraz jest wyjątkowej jakości i zapewnia rozdzielczość FullHD. Działanie systemu HD-CVI sprawia, że wymiana kamer analogowych na kamery mega pikselowe jest bardzo prosta i oszczędna. System HD-CVI opiera się na transmisji TX-RX, co oznacza, że kamera w trybie HD-CVI współpracuje tylko z dedykowanym rejestratorem HD-CVI. Istnieje również możliwość zmiany standardu transmisji z HD-CVI na standard analogowy CVBS. Kamera może wówczas skutecznie współpracować z klasycznymi rejestratorami analogowymi. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to ze spadkiem rozdzielczości obrazu.

Zalety monitoringu HD-CVI:
  • prosta budowa, zasady budowy monitoringu HD-CVI są identyczne jak zasady budowy systemów analogowych,
  • jakość obrazu: rozdzielczość 1.0 MPx oraz 2.0 MPx, w przyszłości nawet 4K,
  • transmisja sygnału na dużych odległościach (do 500m – RG59, do 700m – RG6, UTP – 250m),
  • przetwarzanie obrazu – nawet do 60 kl/s.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza