Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 26 stycznia 2016

Zestaw do monitoringu IP na TIP TOP

   Zestaw systemu monitoringu IP, skompletowany z myślą o niewielkich obiektach. Cechuje się funkcjonalnością, dobrą jakością nagrań i wyjątkowo prostą instalacją - wystarczy podłączyć kamery do rejestratora i skonfigurować harmonogramy nagrywania.
Poniżej opiszemy urządzenie, które wchodzą w skład proponowanego zestawu.Rejestrator BCS IP 4k NVR04015ME-P
   Cechą szczególną modelu jest wbudowany, 4-portowy switch PoE 802.3at (Power over Ethernet). Przy jego pomocy możemy zasilić kamery IP PoE bezpośrednio z rejestratora, dzięki czemu zmniejsza się ilość przewodów potrzebnych do prawidłowej instalacji, co równocześnie ją przyspiesza. Dodatkowo możliwy jest montaż kamer w miejscach, w których nie możemy zastosować standardowych zasilaczy. 
Switch PoE działa w technologii Plug&Play, czyli automatycznie rozpoznaje czy podłączona kamera wspiera standard PoE i jeżeli tak, zasila ją. 
Rejestrator posiada standardowe wyjścia wideo VGA i HDMI, dzięki nim możemy go podłączyć do każdego współczesnego monitora lub telewizora. 
Parametry wyświetlanego obrazu mogą być dowolnie konfigurowane. Więcej na temat rejestratora TUTAJ.

Kamera BCS TIP3130IR
   Zewnętrzna kamera tubowa TIP3130IR została zbudowana w oparciu o przetwornik obrazu 1/3" Atptina CMOS i procesor sygnałowy TI DaVinci, jest w stanie wygenerować obraz w maksymalnej rozdzielczości 1.3 Mpx. Dzięki stałoogniskowemu obiektywowi 3.6 mm, pole obrazu podsiada szerokość około 67st. 
Kamera została zaprojektowana zgodnie z sieciowym standardem PoE 802.3af co oznacza, że możemy ją zasilić bezpośrednio ze switcha (przez skrętkę), który posiada odpowiednie porty PoE. Zasilania PoE okazuje się niezwykle przydatne, gdy chcemy rozbudować system o dodatkową kamerę i nie mamy możliwość poprowadzenia dodatkowego zasilacza. Dodatkowo skraca czas montażu i znacznie zmniejsza ilość wymaganych kabli. 
Technologia Plug&Play pozwala podłączyć kamerę do odpowiedniego switcha, a ten automatycznie zasili kamerę - bez jakiejkolwiek konfiguracji.
Kamera posiada oświetlacz podczerwieni, zrealizowany w oparciu o diody LED. Umożliwia on skuteczną pracę kamery w warunkach całkowitej ciemności (na dystansie do 20 m). Kamera, na podstawie pomiaru natężenia oświetlenia, automatycznie przechodzi w tryb nocny i uruchamia oświetlacz.
Kamery sieciowe IP dają użytkownikowi możliwość podglądu obrazu oraz zmiany parametrów jej pracy online przy pomocy przeglądarki internetowej lub dedykowanego oprogramowania. Więcej na temat kamery TUTAJ.

Dysk twardy WD10PURX
   Trwały i niezawodny dysk twardy, o pojemności 1 TB. Dedykowany do pracy ciągłej, sprawdza się świetnie w systemach monitoringu.

Patchcord UTP
   Standardowe kable UTP o długości 15 m. Umożliwiają podłączenie kamer do rejestratora.

Cały zestaw dostępny TUTAJ.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza