Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

piątek, 17 kwietnia 2020

Zamek szyfrowy montowany tylko w pomieszczeniach zamkniętych


   Zamek szyfrowy Satel SZW-02 przeznaczony jest do sterowania systemem alarmowym (inicjacja zwłoki, załączanie i wyłączanie dozoru), zaczepem elektromagnetycznym drzwi lub innym urządzeniem o poborze prądu do 2A. Wykonany jest w nowoczesnej technologii montażu powierzchniowego (SMD) i umieszczony w estetycznej obudowie plastykowej z podświetlaną klawiaturą silikonową. Montowany może być tylko w pomieszczeniach zamkniętych.


Autonomiczny moduł elektronicznej kontroli pojedynczego przejścia, stosowany wszędzie tam, gdzie nie warto instalować bardzo rozległego systemu, np. wejście do domowej pracowni. Kontrola dostępu jest realizowana przez wyjście przekaźnikowe, służące do bezpośredniego sterowania elektrozaczepem, ryglem lub blokadą elektromagnetyczną. Urządzenie może być również wykorzystane do załączania, wyłączania czuwania oraz uruchamiania czasu na wejście w systemie alarmowym.Prezentowane urządzenie ma możliwość pracy w 2 trybach:
Monostabilny - wprowadzenie poprawnego hasła powoduje zmianę stanu przekaźnika na czas od 1 do 999 s. Czas otwarcia jest programowalny.
Bistabilny - wprowadzenie hasła zamienia stan przekaźnika na przeciwny (zamknięcie -> otwarcie). Stan nie zmieni się do czasu ponownego wpisania hasła.
Programowanie modułu przejścia odbywa się z poziomu klawiatury, przy pomocy kodu administratora. Użytkownicy posiadający odpowiednie uprawnienia mają możliwość stałego zablokowania lub odblokowania przejścia.

Funkcja sterowania realizowana jest poprzez zwieranie bądź rozwieranie styków przekaźnika (zacisków C-C). Zmianę stanu zamka uzyskuje się po podaniu poprawnego hasła dostępu (maksymalnie 12 cyfr) i zakończeniu go znakiem [#]. Zamek można uruchamiać przy pomocy dwóch haseł, z których jedno jest hasłem serwisowym, umożliwiającym zmianę programowanych parametrów pracy. Wprowadzenie niepoprawnego hasła generuje sygnał ostrzegawczy – dwa dźwięki. Trzykrotne wprowadzenie niepoprawnego hasła powoduje uaktywnienie wyjścia ALM. Poprawne hasło przełącza wyjście ALM do stanu nieaktywnego.

Moduł SZW-02 posiada zabezpieczenie antysabotażowe, chroniące przed nieautoryzowanym otwarciem i oderwaniem obudowy. Urządzenie zostało również wyposażone w podświetlaną klawiaturę i sygnalizacyjne diody LED, informujące o stanie przejścia.

Wyjścia modułu kontroli przejścia SZW-02:
Wyjście przekaźnikowe C - służy do sterowania zamkiem elektromagnetycznym, sterownikiem bramy lub innym urządzeniem aktywującym przejście.
Wyjście ALM - Wyjście sygnalizacji wprowadzenia 3 kolejnych błędnych haseł, załącza alarm.

Parametry:
Rodzaj manipulatora: Kontroler przejścia
Kolor podświetlenia: Zielony
Napięcie zasilania (± 15%): 12 V
Pobór prądu (gotowość): 18 mA
Max pobór prądu: 60 mA

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza