Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 4 czerwca 2019

Programy dedykowane urządzeniom BCS

   Poniżej przedstawiamy programy do mobilnego lub stacjonarnego zarządzania produktami BCS. Programy są darmowe i proste w obsłudze, dlatego zachęcamy do skorzystania z poniższych propozycji.


APLIKACJE STACJONARNE


⇒ SMARTPSS

Program współpracujący z rejestratorami w technologiach DVR, NVR, CVR oraz kamerami sieciowymi IP (IPC). Ponadto mogą być obsługiwać urządzenia magazynujące SVR, dekodery wideo a także inne urządzenia marki BCS posiadające interfejs sieciowy.

Pobierz tutaj


⇒ BCS-MANAGER

Program umożliwiający współpracę z urządzeniami CCTV marki BCS z różnych serii.
Obsługuje rejestratory sieciowe oraz AHD (NVR, AVR) i kamery sieciowe IP (IPC) marki BCS z wszystkich serii. Obsługa do 1000 połączeń. Maksymalny podgląd na żywo 256 kanałów, maksymalnie 64 okien na karcie.
Wbudowany moduł BCS-Recorder, czyli nagrywanie w trybie ciągłym, detekcji, alarm do 16 kan.

Pobierz tutaj


⇒ BCS-POINT-MANAGER

Program z rozbudowanym interfejsem użytkownika, zawierającym wiele modułów do obsługi urządzeń sieciowych oraz analogowych (rejestratory NVR, AVR oraz kamery IPC) marki BCS z serii POINT oraz VIEW.
Obsługuje do 1000 połączeń i 256 kanałów (możemy zarządzać 256 urządzeniami). Maksymalny podgląd na żywo możliwy jest na 64 kanałach, z kolei na jednej karcie można otworzyć 64 okna.
Wbudowany moduł PC-NVR zapewnia nagrywanie w trybie ciągłym, detekcję oraz alarm, którego ustawienie jest możliwe na 16 kanałach.

Pobierz tutaj


⇒ GENERAL PSS

Program dla rejestratorów analogowych, sieciowych typu DVR, NVR, NVD, NVS, SVR oraz kamer sieciowych IP (IPC). Umożliwia obsługę i zarządzanie urządzeniami magazynującymi SVR, dekoderami wideo, oraz innymi urządzeniami BCS posiadającymi interfejs sieciowy.
Nowsze wersje rejestratorów BCS mogą nie współpracować z tym oprogramowaniem.
Możliwość obsługiwania do 1000 połączeń, podgląd na żywo na maksymalnie 256 kanałach oraz maksymalnie 64 okna na jednej karcie. Moduł PC-NVR czyli nagrywanie w trybie ciągłym, detekcja, alarm (do 16 kanałów)

Pobierz tutajAPLIKACJE MOBILNE


⇒ GDMSS/IDMSS

Aplikacje stworzone do zarządzania rejestratorami oraz kamerami marki BCS, dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych opierających się na systemach MAC oraz Android. Umożliwiają podgląd z kamer, wyzwalanie alarmów i mają wiele innych funkcji. Pozwalają na zarządzanie urządzeniami z dowolnego miejsca.
Kompatybilne z seriami BCS Line, BCS Eco oraz BCS Pro.

Pobierz tutaj


⇒ BCS-VIEWER LITE

Aplikacja przeznaczona do obsługi i zarządzania systemami w technologi IP. Dedykowana dla telefonów typu Smartphone oraz iPhone i tabletów z systemem Android oraz MAC. Pozwala na podgląd kamer IP, rejestratorów (DVR, CVR, NVR) oraz wideodomofonów IP marki BCS. Obsługuje do 256 kanałów wideo, a jednoczesne odtwarzanie jest możliwe na 16 kanałach.
Do działania wykorzystuje przekierowanie portów danego urządzenia na routerze lub korzysta z  funkcji P2P (funkcja P2P jest dostępna dla wybranych urządzeń). Sygnalizacja wywołania z wideodomofonu działa za pośrednictwem funkcji Push Alarm. Wymaga ona podłączenia systemu do Internetu.

Pobierz tutaj


⇒ BCS-VIEW LITE

Darmowa wersja aplikacji, która dedykowana jest do zarządzania oraz obsługi systemów monitoringu wizyjnego (z serii BCS-AVR) dla smartfonów i tabletów opierających się na systemie Android. Umożliwia podgląd z kamer i rejestratorów w technologii analogowej posiadających wbudowany web serwer.

Pobierz tutaj

   Oczywiście można korzystać również z darmowych programów uniwersalnych, umożliwiających zarządzanie systemem monitorującym: pobierz tutajBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza