Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

środa, 20 czerwca 2018

Ojciec na straży bezpiecznego domu

   Każdy mężczyzna zakładając rodzinę bierze na siebie dużą odpowiedzialność. Mężczyzna czuje się w obowiązku aby zapewnić swojej partnerce i dzieciom bezpieczny i spokojny dom. W dzisiejszych czasach, nie trzeba stać w drzwiach z maczugą, aby ewentualni złoczyńcy mieli świadomość, że tu raczej nie ma sensu zaczynać. Bezpieczeństwo w naszych domach wspierane jest przez coraz ciekawsze rozwiązania technologiczne.Pierwsza linia ochrony
   Najważniejsza i podstawową sprawą jest zabezpieczenie wejścia do naszego mieszkania. Domofony i wideodomofony są powszechnie stosowanymi rozwiązaniami. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w mieszkaniach w bloku jak również w domach jedno- lub wielorodzinnych. 
Domofon jest niedrogim urządzeniem, które w bardzo łatwy sposób można samemu zainstalować. Jeśli jednak nie czujemy się na siłach, ponieważ instalacje elektryczne są nam zupełnie obce, powierzmy to zadanie w ręce instalatora. Z pewnością wyjdzie nam to na dobre, ponieważ niejednokrotnie zdarza się, że amatorko montowane urządzenia ulegają uszkodzeniu z powodu złego podłączenia przewodów.
Wideodomofon jest rozbudowaną formą domofonu, ponieważ oprócz foni zawiera również wizję, a dodatkowo można go zintegrować z systemem monitorującym.

Monitoring nigdy nie śpi
   Bardzo dobrym i coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się montowanie systemu monitorującego w domu. Dzięki niemu przez całą dobę mamy podgląd na to co dzieje się w naszym domu. Możemy zajrzeć na obrazy z kamer przez smartfona, tableta lub komputer które maja dostęp do internetu. /jest to bardzo przydatne rozwiązanie w momencie, gdy przykładowo często zostawiamy dzieci same w domu, ponieważ zamiast wykonywać sto telefonów w każdej chwili możemy rzucić okiem czy wszystko jest w porządku. 
Systemy monitorujące są coraz prostsze w obsłudze, na dobrą sprawę osoba, która potrafi posługiwać się komputerem i smartfonem da sobie radę z obsługą kamery. Na rynku dostępne są urządzenia o różnych parametrach i z każdej półki cenowej jesteśmy w stanie wybrać coś dla siebie.

Alarm najczulszy strażnik
   Dobrze zainstalowany system alarmowy, czyli taki którego czujki są tak umiejscowione, że nawet mysz nie jest się w stanie przecisnąć niezauważona jest prawdziwym skarbem. System alarmowy świetnie sprawdza się, gdy nie ma nas w domu. Spokojnie możemy zostawić nasze mieszkanie na kilka tygodni bez opieki, ponieważ alarmy są niezawodne i częściej zdarza się, że uruchomią się bez potrzeby niż żeby nie ochroniły naszego domu przed wtargnięciem włamywacza. Raczej żaden złodziej amator nie skusi się na włamanie do domu na którym widzi sygnalizator alarmowy, więc możemy być spokojni o swój dobytek.

W duecie siła
   System alarmowy można połączyć z systemem monitorującym. Taka ochrona w naszym domu będzie nie do pokonania. Tego typu zabezpieczenia najlepiej zlecić profesjonalistom, ponieważ nie każdy w tym przypadku należy bardzo starannie dobrać urządzenia, tak aby wszystko ze sobą działało. Wszystko musi być kompatybilne, a umieszczenie czujek i kamer powinno być jak najbardziej optymalne. Tutaj nie liczmy na swój spryt, bo najlepszym doradcą będzie doświadczenie zawodowe którego my nie posiadamy. Więc jeśli zdecydujemy się na tego typu inwestycje, to weźmy także pod uwagę koszty projektu i montażu.

   Odpowiedzialny i zaradny tata we właściwy sposób zadba o swój dobytek i to co ma w życiu najcenniejsze czyli swoją rodzinę. Warto zasięgnąć porady fachowców, którzy najlepiej nam doradzą co w naszym domu najlepiej sie sprawdzi, dzięki czemu zaoszczędzimy swój czas i pieniądze.

1 komentarz:

  1. Na całe szczęście dziś nowoczesne i skuteczne zabezpieczenia mają także i wrocław stare miasto noclegi, nie trzeba więc się niczym martwić.

    OdpowiedzUsuń