Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

środa, 6 czerwca 2018

Monitoring busa

   Coraz częściej pojawiają się kamery w środkach komunikacji miejskiej, ale również w prywatnych liniach przewozowych. Pozwala na to postęp technologiczny kamer monitorujących, które są coraz mniejsze, i świetnie sobie radzą w rejestrowaniu obrazu wszelkich pomieszczeń. Bezprzewodowa forma kamery bardzo zachęca, ponieważ nawet laik poradzi sobie z montażem i obsługą urządzenia.

Bezpieczeństwo pasażera
Kamera zamontowana wewnątrz busa zniechęci potencjalnych złodziei, awanturników lub wandali do działania.

Ochrona przed złodziejami
System monitorujący może mieć funkcję informującą o zdarzeniach alarmowych, takich jak np. kradzież pojazdu.

Nadzór nad pracownikiem
Podgląd obrazu z kamery pozwala na analizę stylu jazdy kierowcy. Można się dowiedzieć czy pracownik nie jeździ zbyt szybko, niewłaściwie hamuje lub przyspiesza, a nawet czy nie wchodzi zbyt ostro w zakręty i tym samym nie naraża na niebezpieczeństwo lub dyskomfort pasażerów.

Dowód w nieporozumieniach
Wiadomą sprawą jest fakt, że gdzie gromadzą się ludzie tam może dochodzić do różnego rodzaju niesnasek. Sprawy niejednokrotnie kończą się wniesieniem skargi do kierownictwa lub nawet wyższych instancji. Nagrania z monitoringu w takich sytuacjach stają się dowodem nie do podważenia.

   Kamery monitorujące w obecnych czasach nie są luksusem na który mogą sobie pozwolić najbogatsi. Sprzęt jest tańszy i posiada coraz lepsze parametry. Nawet najtańsza kamera może spełniać jedną z powyższych funkcji. I często jest tak, że wiele można zaoszczędzić ponieważ instalacja monitorująca uchroni nas przed szkodą, którą zamierzają dokonać osoby trzecie.

1 komentarz:

  1. Monitoring jest ważną rzeczą, dlatego warto zadbać o kamery najwyższej jakości. Ja ze swojej strony mogę wam polecić ofertę https://ivel.pl/ z której sama miałam okazję korzystać.

    OdpowiedzUsuń