Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

piątek, 31 lipca 2015

Narzędzia niezbędne w każdym mieszkaniu

   Nie każdy jest majsterkowiczem, ale wiemy że w każdym mieszkaniu powinien znajdować się podstawowy zestaw narzędzi, które przydadzą się w razie awarii lub chęci powieszenia obrazka na ścianie. Jeśli jesteśmy zupełnymi laikami w temacie narzędzi najwygodniej będzie kupić gotowy zestaw narzędziowy.


Żeby przybić obrazek do ściany.
Wystarczy zwykły młotek, ale osoby które mieszkają w blokach z płyty żelbetonowej wiedzą, że bez wiertarki z udarem się nie obędzie. Warto zatem mieć młotek i wiertarkę, a co za tym idzie to obcęgi bo czasami zamiast wbijać gwoździa w ścianę chcemy go wyciągnąć ze ściany. Jeszcze aby wisiało prosto przydałaby się poziomica.

Przykręcić i odkręcić.
Śrubokręty to kolejne przydatne narzędzie o wielorakim zastosowaniu niekoniecznie do przykręcania śrubek. Obecnie na rynku można kupić komplety, które zawierają śrubokręt z wymiennymi końcówkami, dzięki czemu mamy zarówno śrubokręty płaskie jak i krzyżakowe w różnych rozmiarach w jednym.

Klucze.
Nie wolno marnować wody, należy dbać o uszczelki w kranach. Wymiana takiej uszczelki nie jest wielką filozofią, wystarczy poszukać instrukcji w internecie. Tutaj przydadzą nam się klucze typu „żaba” lub francuski. Oprócz tego warto mieć komplet kluczy nasadowych, aby odkręcić śrubę lub imbusów aby przykładowo poregulować mechanizm w oknie.

Miejsce na narzędzia.
Narzędzia powinny mieć swoje jedno miejsce w mieszkaniu. Nie zawsze mamy osobne pomieszczenie na zorganizowanie warsztatu, wtedy wystarczy fajnie zagospodarować większą szafkę. Jednak jeśli znajdziemy jakieś małe pomieszczenie zorganizujmy sobie mały warsztat domowy, dzięki czemu w razie awarii będzie wiadomo gdzie szukac narzedzi.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza