Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

czwartek, 14 listopada 2019

Jak tanio zmodernizować analogowy system monitorujący

Kamera Hyundai HYU-176 jest kamerą uniwersalną, zaprojektowaną z myślą o osobach, które poszukują wysokiej jakości, ekonomicznego systemu CCTV. Jest ona doskonałym wyborem dla właścicieli przestarzałych systemów analogowych, którzy chcą je wymienić, a nie zdecydowali się jeszcze na co konkretnie - kamerę można przełączyć w tryb CVBS i podłączyć do klasycznego rejestratora DVR.


Kamera zaliczana do rodziny 4 in 1, pracuje w systemach: CVBS, HD-CVI, HDTVI i AHD. Ponadto cechuje się wysoką jakością wykonania, która zapewnia funkcjonalność i stabilne parametry pracy. 

Cechami wyróżniającymi model są:
  • Budowa w oparciu o przetwornik obrazu 1/2.7" CMOS Lowlight – max. rozdzielczość 2 Mpx
  • Zmiennoogniskowy obiektyw 2.8-12 mm
  • Wbudowany mechaniczny filtr i oświetlacz podczerwieni (30 m)
  • Szczelna obudowa IP66

Kamera korzysta z technologii transmisji i kodowania HD-CVI, HDTVI, AHD lub CVBS, w których sygnał ma postać analogową. Technologie CVI, TVI i AHD są do siebie bardzo podobne i umożliwiają transmisję wysokiej jakości materiału wideo (megapikselowy) po standardowych kablach koncentrycznych. Przesył obrazu wysokiej rozdzielczości to nie jedyna zaleta, cechują się one również:
  • Skutecznym zasięgiem transmisji dochodzącym do 500 m
  • Brakiem widocznych opóźnień transmisji, które często pojawiają się w systemach IP
  • Możliwością transmisji sygnału audio, wideo i sterowania po kablu koncentrycznym

Systemy HD-CVI, HDTVI i AHD są świetnymi następcami klasycznych systemów analogowych. Transmisja sygnału po tych samych kablach współosiowych jest nieoceniona przy wymianie przestarzałego systemu CVBS. W takiej sytuacji nie ma konieczności prowadzenia nowych przewodów, która zwiększa całkowity kosz i czas montażu systemu.

Kamera HYU-176 generuje płynny i szczegółowy obraz, w maksymalnej rozdzielczości 2 Mpx (1920 x 1080). Umożliwia on poprawne rozpoznawanie nawet niedużych obiektów, które znajdują się w sporej odległości od kamery. Wysoka jakość materiału wideo jest efektem zastosowania przetwornika obrazu 1/2.7" CMOS Lowlight. Jego dodatkowymi zaletami są:
  • Możliwość odczytu pikseli w dowolnej kolejności, co przekłada się na szybkość działania
  • Łatwe dostosowanie ostrości do obserwowanego kadru
  • Niski pobór mocy

Kamerę zbudowano w oparciu o zmiennoogniskowy obiektyw 2.8-12 mm.
Podstawowe funkcje kamery: <klik>

1 komentarz: