Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

poniedziałek, 1 października 2018

Uniwersalna kamera zewnętrzna

BCS-DMQ2201IR3 - kamera kopułkowa dedykowana do pracy w warunkach zewnętrznych. Zaliczana do rodziny 4 in 1, co oznacza, że może pracować w systemach monitorujących: CVBS (analogowy)HD-CVIHD-TVI i AHD. Za niewielką cenę otrzymujemy bardzo wysoką jakość wykonania, niezastąpioną funkcjonalność i stabilne parametry pracy.  

Podstawowe zalety modelu DMQ2201IR3 to:
  • Przetwornik obrazu 1/2.8" CMOS SONY IMX323 - max. rozdzielczość 2 Mpx
  • Wbudowany stałoogniskowy obiektyw 3.6 mm - szeroki kąt widzenia
  • Wbudowany mechaniczny filtr i oświetlacz podczerwieni (20 m)
  • Szczelna obudowa IP66 (zobacz czym się charakteryzuje <klik>)
BCS-DMQ2201IR3 jest kamerą uniwersalną, zaprojektowaną z myślą o osobach, które poszukują wysokiej jakości, ekonomicznego systemu CCTV. Jest ona doskonałym wyborem dla właścicieli przestarzałych systemów analogowych, którzy chcą je wymienić, a nie zdecydowali się jeszcze na co konkretnie - kamerę można przełączyć w tryb CVBS i podłączyć do klasycznego rejestratora DVR.
Kamera korzysta z technologii transmisji i kodowania HD-CVIHD-TVIAHD lub CVBS, w których sygnał ma postać analogową. Technologie CVI, TVI i AHD są do siebie bardzo podobne i umożliwiają transmisję wysokiej jakości materiału wideo (megapikselowy) po standardowych kablach koncentrycznych. Przesył obrazu wysokiej rozdzielczości to nie jedyna zaleta, cechują się one również:
  • Skutecznym zasięgiem transmisji dochodzącym do 500 m
  • Brakiem widocznych opóźnień transmisji, które często pojawiają się w systemach IP
  • Możliwością transmisji sygnału audio, wideo i sterowania po kablu koncentrycznym
Systemy HD-CVI, HD-TVI i AHD są świetnymi następcami klasycznych systemów analogowych. Transmisja sygnału po tych samych kablach współosiowych jest nieoceniona przy wymianie przestarzałego systemu CVBS. W takiej sytuacji nie ma konieczności prowadzenia nowych przewodów, która zwiększa całkowity kosz i czas montażu systemu. 
Kamera BCS-DMQ2200IR3 generuje płynny i szczegółowy obraz, w maksymalnej rozdzielczości 2 Mpx (1920 x 1080). Umożliwia on poprawne rozpoznawanie nawet niedużych obiektów, które znajdują się w sporej odległości od kamery. Wysoka jakość materiału wideo jest efektem zastosowania przetwornika obrazu 1/2.8" CMOS SONY IMX323. Jego dodatkowymi zaletami są:
  • Możliwość odczytu pikseli w dowolnej kolejności, co przekłada się na szybkość działania
  • Łatwe dostosowanie ostrości do obserwowanego kadru
  • Niski pobór mocy
Kamerę zbudowano w oparciu o stałoogniskowy obiektyw, o szerokości ogniskowej 3.6 mm. Zapewnia on stosunkowo szeroki kąt widzenia, dzięki któremu kamera sprawdza się świetnie w realizacji funkcji podglądu ogólnego. Dodatkową zaletą kamer ze stałoogniskowymi obiektywami jest lepsza ogólna jakość obraz, w porównaniu z ich odpowiednikami z obiektywami regulowanymi.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza