Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

czwartek, 18 października 2018

Aplikacja mobilna do zdalnego sterowania systemem alarmowym INTEGRA

INTEGRA CONTROL to aplikacja do zdalnego sterowania inteligentnym systemem alarmowym bazującym na centrali z serii INTEGRA/INTEGRAPlus. Umożliwia wygodną obsługę systemu zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i funkcji automatyki.

Aplikacja oferuje pełną funkcjonalność manipulatora sterującego systemem alarmowym, umożliwiając m.in. załączanie i wyłączanie czuwania, przegląd zdarzeń, alarmów, czy też sprawdzanie stanu systemu. Co ważne, za pomocą INTEGRA CONTROL możliwe jest nawet programowanie centrali. Łączenie się aplikacji z centralą alarmową jest możliwe z wykorzystaniem usługi zestawiania połączeń SATEL. Zapewnia ona uzyskanie zabezpieczonego, szyfrowanego połączenia bez konieczności posiadania zewnętrznego IP centrali. Wszystko to sprawia, że obsługa inteligentnego systemu alarmowego przy pomocy INTEGRA CONTROL jest bezpieczna, wygodna i możliwa z każdego miejsca na świecie.


INTEGRA CONTROL umożliwia także zarządzanie w systemie funkcjami automatyki. Dzięki niej sterowanie pracą ogrzewania, oświetlenia, klimatyzacji, podlewania i innych elementów automatyki budynkowej jest proste i intuicyjne. Dodatkowo, dzięki dostępnym w aplikacji poleceniom MAKRO można uruchamiać scenariusze, które zawierają sekwencje działań. Wywołuje się je dotknięciem pojedynczego przycisku na ekranie smartfona lub tabletu.

Ważną funkcjonalnością w aplikacji INTEGRA CONTROL są powiadomienia PUSH. Dzięki nim zarówno użytkownik, jak i instalator mogą otrzymywać informacje o zdarzeniach - wszystkich lub wybranych. Usługa ta działa w tle, odbiorca jest więc powiadamiany w sposób ciągły o tym, co dzieje się w systemie.
  •          sterowanie systemem alarmowym INTEGRA/INTEGRA Plus
  •         pełna funkcjonalność manipulatora sterującego systemem alarmowym wraz z realizacją funkcji MAKRO
  •         możliwość realizacji funkcji automatyki
  •          bezpieczne, szyfrowane połączenie z centralą
  •          powiadamianie PUSH z możliwością indywidualnej konfiguracji (tylko z ETHM-1 Plus lub INT-GSM)
  •          możliwość skorzystania z usługi zestawiania połączeń SATEL (tylko z ETHM-1 Plus lub INT-GSM)
  •          przejrzysty, intuicyjny interfejs użytkownika.

źródło: www.satel.pl


1 komentarz:

  1. Lubię takie nowinki techniczne. Bardzo dobry pomysł z tą aplikacją. Można zarządzać kamerami z każdego miejsca na ziemi. Świetna jak wyjeżdżamy na urlop, u nas dobrze się sprawdza. Odnośnie nowinek, niedawno się dowiedziałem o prostownikach z rozruchem, więcej na stronie https://www.dowarsztatu.com/Prostowniki-z-funkcja-rozruchu-co-to-takiego-blog-pol-1510915162.html Dobre udogodnienie dla osób zmotoryzowanych. Warto wozić ze sobą, nie tylko trzymać w garażu. Różnie bywa na trasie.

    OdpowiedzUsuń