Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Modernizacja systemu monitoringu niewielkim kosztem


   Kamery zaliczane do rodziny 4 in 1 są świetną propozycją dla właścicieli przestarzałych systemów analogowych, którzy chcą je wymienić, a nie zdecydowali się jeszcze na co konkretnie - kamerę można przełączyć w tryb CVBS i podłączyć do klasycznego rejestratora DVR. Kamery typu 4 in 1, pracują w systemach: CVBS, HD-CVI, HDTVI i AHD.   HYU-5N jest kamerą uniwersalną, zaprojektowaną z myślą o osobach, które poszukują wysokiej jakości, ekonomicznego systemu CCTV.
Kamera korzysta z technologii transmisji i kodowania HD-CVI, HDTVI, AHD lub CVBS, w których sygnał ma postać analogową. Technologie CVI, TVI i AHD są do siebie bardzo podobne i umożliwiają transmisję wysokiej jakości materiału wideo (megapikselowy) po standardowych kablach koncentrycznych. Przesył obrazu wysokiej rozdzielczości to nie jedyna zaleta, cechują się one również:
- Skutecznym zasięgiem transmisji dochodzącym do 500 m
- Brakiem widocznych opóźnień transmisji, które często pojawiają się w systemach IP
- Możliwością transmisji sygnału audio, wideo i sterowania po kablu koncentrycznym

   Systemy HD-CVI, HDTVI i AHD są świetnymi następcami klasycznych systemów analogowych. Transmisja sygnału po tych samych kablach współosiowych jest nieoceniona przy wymianie przestarzałego systemu CVBS. W takiej sytuacji nie ma konieczności prowadzenia nowych przewodów, która zwiększa całkowity kosz i czas montażu systemu.

   Kamera HYU-5N generuje płynny i szczegółowy obraz, w maksymalnej rozdzielczości 2 Mpx (1920 x 1080). Umożliwia on poprawne rozpoznawanie nawet niedużych obiektów, które znajdują się w sporej odległości od kamery. Wysoka jakość materiału wideo jest efektem zastosowania przetwornika obrazu 1/3" CMOS Lowlight . Jego dodatkowymi zaletami są:
- Możliwość odczytu pikseli w dowolnej kolejności, co przekłada się na szybkość działania
- Łatwe dostosowanie ostrości do obserwowanego kadru
- Niski pobór mocy

Kamerę zbudowano w oparciu o stałoogniskowy obiektyw 3.6 mm.

Podstawowe funkcje kamery:
Dzień/noc - Dostosowuje pracę kamery w zależności od pory dnia, tak aby zachować jak najlepszą jakość obrazu w dzień oraz jak najwyższą czułość w nocy przy słabym oświetleniu
AGC - Automatycznie wzmacnia sygnał wyjściowy, w przypadku spadku natężenia oświetlenia
AES - Automatycznie reguluje czas naświetlania przetwornika, w zależności od panujących warunków oświetlenia
Kamera HYU-5N posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni, dzięki niemu może ona poprawnie pracować w nocy, w warunkach słabego oświetlenia, a nawet całkowitej ciemności. Oświetlacz cechuje się skutecznym zasięgiem dochodzącym do 30 m.
Kamera jest również wyposażona w mechaniczny, przesuwny filtr podczerwieni (ICR). W trybie dziennym jest on aktywny i odbija znaczną część promieniowania podczerwonego. Dzięki czemu generowany obraz zachowuje naturalne barwy i wysoką jakość. Kiedy kamera przełącza się w tryb nocny, filtr zostaje automatycznie ściągnięty z przetwornika. Poprawiają się parametry czułości i możliwa jest praca przy sztucznym świetle IR (pogarsza się jednak ogólna jakość obrazu).
Kamera cechuje się wysoką klasą szczelności IP66. Zapewnia ona niemal całkowitą odporność na wpływ czynników pogodowych, umożliwiając tym samym bezawaryjną pracę na zewnątrz. Obudowa IP66 zapewnia ochronę przed:
- Zapyleniem i dostaniem się do wnętrza kamery drobnych zabrudzeń
- Silnymi opadami atmosferycznymi i wodą bryzgającą ze wszystkich stron
- Niskimi i wysokimi temperaturami z zakresu -20...+45OC

Parametry techniczne kamery: kliknij tutaj.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza