Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

czwartek, 18 stycznia 2018

Rejestrator do małego sklepu lub magazynu

BCS Rejestrator IP 4k NVR04015ME-II to 4-kanałowy rejestrator sieciowy, którego cechą charakterystyczną jest obsługa kamer 5 Mpx. Ponadto jest on niezawodny, funkcjonalny i prosty w obsłudze, a wszystko to dzięki jego budowie w oparciu o OS Linux.
Model BCS-NVR04015ME-II można zaliczyć do rejestratorów ekonomicznych, które świetnie sprawdzają się w małych systemach CCTV. Przy jego pomocy możemy zrealizować w pełni funkcjonalny i niezawodny monitoring w naszym domu, małym sklepie, magazynie, itp.

Cechą charakterystyczną rejestratora jest obsługa kamer bardzo wysokiej rozdzielczości. Wysoki bitrate wejściowy 80 Mb/s, gwarantuje rejestrację płynnego obrazu ze wszystkich kamer. Obsługiwane rozdzielczości kamer: 5 Mpx, 3 Mpx, 2 Mpx, 1.3 Mpx, 1 Mpx.

BCS-NVR04015ME-II został zbudowany w oparciu o system operacyjny Linux. Dzięki niemu cechuje się on wysoką funkcjonalnością, stabilnymi parametrami pracy i łatwą obsługą - posiada intuicyjny interfejs użytkownika.

Prezentowany model, podobnie jak inne rejestratory IP, posiada interfejs sieciowy. Przy pomocy dedykowanego oprogramowania lub przeglądarki internetowej, użytkownik może nawiązać zdalne połączenie z rejestratorem. Podczas pracy zdalnej możliwy jest podgląd obrazu z kamer, odtwarzanie nagrań, a nawet zmiana parametrów pracy. Dedykowane programy:
SmartPSS - Aplikacja na komputer, umożliwiająca realizację centrum zarządzania monitoringiem.
DMSS - Aplikacja na urządzenia mobilne, takie jak smartfony, tablety, itp. Daje nam ona dostęp do podstawowych funkcji, takich jak np. podgląd obrazu, odtwarzanie nagrań.

Na wyposażeniu rejestratora możemy znaleźć standardowe wyjścia wideo - VGA i HDMI. Oznacza to, że możemy go podłączyć do praktycznie każdego współczesnego telewizora lub monitora. Maksymalna wyświetlana rozdzielczość wynosi 1920 x 1080.

Rejestrator posiada 2 wejścia USB do których możemy podłączyć np. mysz komputerową, modem Wi-Fi lub modem 3G. W zależności od zastosowanego urządzenia możemy ułatwić sobie współprace z rejestratorem lub zwiększyć jego funkcjonalność.

Model NVR04015ME-II został zaprojektowany w zgodzie ze standardem ONVIF. Dzięki niemu może on współpracować z kamerami innych producentów, które również wspierają standard ONVIF.

Parametry techniczne:
Ilość obsługiwanych kamer: 4
Rozdzielczość nagrywania: 5 Mpx, 3 Mpx, 2 Mpx, 1.3 Mpx, 1 Mpx
Bitrate: Wejściowy / wyjściowy - 80 Mb/s
Wyjścia wideo: HDMI, VGA
Wejścia audio: 1x
Wyjścia audio: 1x
System operacyjny: Linux
Interfejs Ethernet: RJ-45, 10 / 100 / 1000 M
Standard ONVIF: TAK
Miejsce na dyski twarde: 1
Liczba portów USB: 2
Kompresja wideo: H.264
Temperatura pracy: -10...50 oC
Zasilanie: 12V DC
Pobór prądu (bez dysków): 2 A
Wymiary: 205 x 45 x 205 mm
Waga: 0.5 kg

3 komentarze:

  1. Myślę, że magazyny wrocław powinny wprowadzić takie rejestratory, zwłaszcza że zarówno małych sklepów, jak i właśnie magazynów, jest u nas całkiem sporo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dobry wpis. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń