Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 17 października 2017

Rejestrator z opcją trybrydy

    Rejestrator DS-7204HUHI-F1/N jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które poszukują dobrej jakości, ekonomicznego systemu CCTV. Uniwersalny i niezawodny sprawdza się świetnie w niedużych obiektach, takich jak np. domy, mieszkania, sklepy lub pomieszczenia biurowe.

Cechą charakterystyczną rejestratora DS-7204HUHI-F1/N jest funkcja trybrydy czyli możliwość obsługi kamer HD-TVI, AHD i CVBS na każdym kanale. Dzięki czemu jest on uniwersalny i sprawdza się świetnie w systemach hybrydowych, w których pracują kamery różnych technologii. Maksymalna rozdzielczość obsługiwanych kamer na każdym kanale wynosi:
- 3 Mpx dla HD-TVI
- 720p dla AHD
- 960H dla CVBS
Rejestrator obsługuje również 2 dodatkowe kanały IP, do których można podłączyć kamery IP o maksymalnej rozdzielczości 4 Mpx. Bitrate rejestratora wynosi maksymalnie 10 Mb/s, co umożliwia jego skuteczną współpracę z 2 kamerami 25 kl/s @ 2 Mpx w tym samym czasie.
Największą zaletą systemu TURBO HD jest możliwość transmisji obrazu wysokiej rozdzielczości po standardowych kablach koncentrycznych. Przez co jest on świetnym następcą klasycznego systemu monitoringu analogowego (CVBS). Transmisja wysokiej jakości obrazu nie jest jedyną zaletą systemu TURBO HD, cechuje się on również:
- Możliwością transmisji sygnału audio, wideo i sygnału sterowania po tym samym kablu
- Brakiem widocznych opóźnień transmisji, które często pojawiają się w systemach IP
- Dużym skutecznym zasięgiem, dochodzącym nawet do 500 m
- Wyświetlanie obrazu z kamer "na żywo"
- Archiwizowanie materiału wideo z kamer
- Odtwarzanie nagrań z dysków twardych
- Prowadzenie zdalnego podglądu przez sieć internetową
- Tworzenie zapasowych kopii nagrań przez port USB lub sieć

Transmisja sygnału po kablu koncentrycznym okazuje się szczególnie przydatna przy wymianie przestarzałego systemu CVBS na system TURBO HD. W takiej sytuacji można skorzystać z tego samego okablowania, co wyklucza konieczność prowadzenia prac remontowych.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza