Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Switch czyli przełącznik

   Switch (przełącznik) w systemie monitoringu jest elementem instalacji do którego podłączone są wszystkie urządzenia wchodzące w skład systemu czyli kamery, rejestratory, dyski twarde i inne przełączniki. Switch wybieramy biorąc pod uwagę wielkość systemu monitorującego. W zależności od tego ile mamy urządzeń do podłączenia wybieramy przełącznik z odpowiednią ilością kanałów.


   Hyundai 4-portowy switch PoE (802.3af), zaprojektowany z myślą o systemach monitoringu IP. Cechuje się stabilnymi parametrami pracy i pewną transmisją pakietów, które zapewnia technika Store-and-Forward. Switch wyposażony jest w 4 porty PoE (do obsługi kamer) i 1 port UPLINK (do obsługi dodatkowego urządzenia sieciowego).
   HYU-262 wspiera standard PoE 802.3af, umożliwiający zasilanie kamer IP PoE bezpośrednio ze switcha. Takie rozwiązanie ułatwia montaż i zmniejsza ilość przewodów potrzebnych do wykonania prawidłowej instalacji. Zasilanie PoE jest również jedynym rozwiązaniem w systemach, w których nie mamy możliwości doprowadzenia zasilania bezpośrednio do kamer.
   Dodatkową zaletą standardu PoE jest brak konieczności jakiejkolwiek konfiguracji. Switch rozpoznaje, czy podłączona kamera wspiera standard 802.3af i jeżeli tak, automatycznie ją zasila.
   Model wykorzystuje standardową transmisję danych Store-and-Forward, spotykaną w licznych urządzeniach sieciowych. Gwarantuje ona pewny przekaz pakietów, jednak jest obciążona pewnym wydłużeniem czasu przesyłu.
Parametry techniczne:
Porty: 5x RJ-45 (4x PoE, 1x UPLINK)
Standard PoE: 802.3af
Moc pojedynczego portu PoE: 15.4 W
Przepustowość: 10 / 100 M
Sygnalizacja pracy: Diody LED
Zasilanie: 52V DC / 1,25A
Wymiary: 118 x 28 x 85 mm

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza