Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 29 sierpnia 2017

Montujemy kamerę

    Coraz więcej osób decyduje się na montaż systemów zabezpieczających w domu. Jeśli posiadasz podstawową wiedzę z dziedziny instalacji alarmowych lub monitorujących, do tego praca z wiertarką czy śrubokrętem nie są Ci straszne możesz zrobić to sam. Poniżej przedstawiamy montaż kamery w kilku krokach.

Wybór miejsca
Kamera monitorująca może być zamontowana na suficie lub na ścianie. Podłoże powinno być nieuszkodzone i stabilne aby urządzenie mogło właściwie funkcjonować.

Wiercenie
Do zestawu z kamerą dołączony jest szablon papierowy, który pomoże we właściwym miejscu nawiercić otwory na kołki oraz otwór na kable do kamery.  Mocowanie
Przykręcamy kamerę bez obudowy. Przez otwór na kable przeciągamy przewody, złącze wideo (żółte) na obu końcach posiada taka sama wtyczkę, natomiast złącze zasilania (czerwone) z jednej strony posiada końcówkę do rejestratora a z drugiej strony  do kamery. Podłączamy kable do gniazd urządzenia i za pomocą bocznych śrub mocujemy obudowę kamery.

Podłączenie
Przewody wpinamy w odpowiednie gniazdo rejestratora oraz podłączamy zasilanie.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza