Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

piątek, 29 maja 2015

System monitoringu – od czego zacząć?

Analizujemy warunki oraz obszar dla którego system będzie zaprojektowany.

Optymalny projekt jedego obiektu nie zawsze będzie dobrym projektem dla nas, choć można się wzorować. Zasada „u sąsiada się sprawdzi ło, sprawdzi się u nas” nie jest najlepszym pomysłem.

Określamy indywidulane potrzeby oraz ewnetualne zagrożenia.

Warto zoptymalizować zastosowane rozwiązania wzajemnie uzupełniające się, przykładowo mając system alarmowy zintergujmy go z monitoringiem.

Nie istnieje system monitoringu, który daje nam 100% pewność, że zagrożenia zostaną wyeliminowane.

Jeśli system zabezpieczeń daje niewielką poprawę naszego bezpieczeństwa, należy przeanalizawać sytuację, poradzić się specjalisty zanim niepotrzebnie wydamy kolejne pieniądze.

Nie oszczędzajmy na sprzęcie i akcesoriach (tj. okablowanie, zasilacze itp.), słabej jakości nagrania w wielu przypadkach są bezużyteczne.

Tam gdzie możliwe jest zainstalowanie sytemu monitoringu z tradycyjnym okablowaniem, nie warto stosować dużo droższych rozwiązań bezprzewodowych.


„Skąpy dwa razy traci” – jeśli temat monitoringu jest dla nas nowością, zlećmy jego wykonanie specjaliście .

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza