Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

poniedziałek, 14 stycznia 2019

Kamera bezprzewodowa zasilana z baterii

   Kamera C3A to kolejny innowacyjny produkt w ofercie firmy EZVIZ. To kamera całkowicie bezprzewodowa, zasilana z ładowalnej baterii litowej o pojemności 5500 mAh, która może zasilać kamerę przez trzy miesiące przy założeniu, że tryb detekcji ruchu jest wykorzystywany, przez 5 minut na dobę. Kamera wytwarza obrazy o rozdzielczości Full HD z prędkością 25 klatek na sekundę i przesyła strumień wizyjny za pośrednictwem interfejsu WiFi do rutera. Użytkownik może obserwować obrazy na smartfonie w dowolnym miejscu na Ziemi, korzystając w tym celu z aplikacji EZVIZ mobile.

Wbudowana czujka ruchu PIR w momencie wykrycia ruchu uruchamia w kamerze rejestrację na karcie microSD oraz przesyła informację do aplikacji w smartfonie użytkownika. 

Kamera jest wyposażona w szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 126°, umożliwiający obserwację rozległych scen. Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają użytkownikowi smartfonu prowadzenie rozmów z osobami znajdującymi się blisko kamery. 

Dzięki klasie szczelności IP65 i zakresie temperatur pracy -20°C–45°C kamerę można używać również na zewnątrz pomieszczeń. 

W przyszłości dostępna będzie również stacja pośrednicząca, efektywnie wydłużająca czas pracy kamery na baterii do dziewięciu miesięcy, również przy założeniu czasu pracy w trybie detekcji ruchu przez 5 minut na dobę. Komunikacja kamery ze stacją będzie odbywać się w paśmie 868 MHz. Stacja powinna zostać przewodowo podłączona do rutera. Ponadto stacja będzie wyposażona w syrenę o głośności 100 dB, uruchamianą w momencie wykrycia ruchu przez czujnik i obsługującą do sześciu kamer C3A. 

Kamera C3A współpracuje z bezpłatną aplikacją na smartfony z systemem Android albo iOS. Aplikacja pozwala na zdalną obserwację obrazu z czterech kamer jednocześnie, odbiór powiadomień alarmowych wraz z powiązanym materiałem wizyjnym, przegląd archiwum, rozmowę z osobami przebywającymi blisko kamery, a także zmianę podstawowych ustawień kamery.

Żródło: zabezpieczenia.com.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza