Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 28 listopada 2017

Zewnętrzna kamera wandaloodporna wysokiej rozdzielczości

 Zewnętrzna kamera kopułowa DMHC4130, wykorzystująca technologię transmisji HD-CVI. Jej cechą charakterystyczną jest rejestracja szczegółowego obrazu 1 Mpx, którą umożliwia solidne wykonanie. Kamera cechuj się również wysoką funkcjonalnością, posiada wandaloodporną obudowę, obiektyw Auto Iris i jest stosunkowo niedroga.


BCS-DMHC4130 wykorzystuje transmisję po kablach koncentrycznych i nadaje się do modernizacji istniejącego już systemu monitoringu analogowego. System HD-CVI możemy również wykorzystać do całkowitego zastąpienia systemu analogowego - co oszczędzi nam dodatkowych wydatków związanych z prowadzeniem nowych kabli połączeniowych.

HD-CVI umożliwia transmisję ostrego, wyraźnego obrazu HD przez kabel koncentryczny. Doskonale sprawdza się w systemach monitoringu rozległych obiektów - skuteczny zasięg zasięg nawet do 500 m. Dodatkową zaletą standardu jest brak widocznych opóźnień transmisji.

DMHC4130 została zabudowana w wytrzymałą, metalową obudowę, w klasie szczelności IP66. Zapewnia ona bardzo dobrą odporność na wpływ czynników atmosferycznych. Co za tym idzie, umożliwia skuteczną pracę kamery w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Obudowa jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne, spowodowane bezpośrednim uderzeniem przy pomocy kamienia, młotka, itp. - wandaloodporna.

Największą zaleta kamer HD-CVI jest zdolność generowania niebywałej szczegółowości obrazu 1 MP. Zawdzięcza ją zastosowaniu dobrej jakości przetwornika obrazu 1/2.9" w technologii CMOS. Dodatkowym atutem kamery jest zmiennoogniskowy obiektyw 2.8 - 12 mm - Umożliwia dostosowanie zbliżenia kamery i kąta pokrycia do wymagań użytkownika.  Dzięki niemu model jest wyjątkowo uniwersalny i może być stosowany w bardzo wielu rozwiązaniach.

ICR umożliwia wierne odwzorowanie kolorów - podczas pracy dziennej jest aktywny i pochłania znaczną część promieniowania IR. W nocy zostaje automatycznie ściągnięty i kamera może pracować przy sztucznym świetle podczerwonym.

DMHC4130 Posiada liczne funkcje poprawiające parametry pracy kamery. Są one regulowane automatycznie, bez możliwości ingerencji przez użytkownika. . Podstawowe funkcje:
Dzień/noc - Dostosowuje pracę kamery w zależności od pory dnia, tak aby zachować jak najlepszą jakość obrazu w dzień oraz jak najwyższą czułość w nocy przy słabym oświetleniu
D-WDR - Cyfrowy szeroki zakres dynamiki, umożliwia wierne odwzorowanie silnie kontrastowych obiektów
NR - Cyfrowa redukcja szumów, poprawiająca ogólną jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia
AWB - Automatyczny balans bieli, umożliwia wierniejsze odwzorowanie kolorów
AGC - Automatycznie wzmacnia sygnał, gdy spadnie on poniżej pewnego progu
BLC - Kompensacja światła tła, umożliwia poprawne odwzorowanie obiektów znajdujących się na silnie oświetlonym tle
Niewątpliwą zaletą modelu jest wyjątkowo prosta instalacja. Wystarczy podłączyć kamerę do zasilania i zrealizować połączenie z rejestratorem - Aby kamera zadziałała nie trzeba wykonywać żadnych złożonych konfiguracji. DMHC4130 jest montowana do powierzchni płaskiej przy pomocy 4 wkrętów.

Parametry techniczne:
Przetwornik obrazu: 1/2.9'' CMOS
Max. rozdzielczość: 1280 x 720
Prędkość : 720p @ 25 / 30 kl/s
Czułość: 0.2 lux
Obiektyw: 2.8 - 12 mm
Dzień/noc: TAK
Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR): TAK
Funkcje: Dzień/noc, D-WDR, NC, AWB, AGC, BLC
Wyjścia wideo: 1x BNC
Obudowa: IP66
Obudowa zewnętrzna: TAK
Temperatura pracy: -30...+60 oC
Zasilanie: 12V DC

Pobór prądu: 0.33 A

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza