Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 13 czerwca 2017

Kamera do monitoringu niewielkich pomieszczeń biurowych

   Hyundai Kamera IP HYU-238 wewnętrzna kamera sieciowa, zbudowana w oparciu o dobrej jakości przetwornik obrazu 1/2.8” CMOS. Zastosowana elektronika gwarantuje szczegółowy, kontrastowy obraz o rozdzielczości do 2 Mpx. Prezentowana kamera doskonale nadaje się do monitoringu niewielkich pomieszczeń biurowych i może być skutecznie stosowana jako kamerka internetowa wysokiej jakości. Kamera została również wyposażona w stałoogniskowy obiektyw o ogniskowej 2.8 mm. Zapewnia ona odpowiedni balans pomiędzy zbliżeniem, a kątem widzenia kamery, dzięki czemu jest ona wyjątkowo uniwersalna. Prezentowany model doskonale sprawdza się jako wysokiej klasy kamerka internetowa.Kamera posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni o maksymalnym zasięgu do 10 m. Dzięki niemu może ona generować obraz w warunkach bardzo słabego oświetlenia, a nawet całkowitej ciemności. Kamera automatycznie przechodzi w tryb nocny i uruchamia oświetlacz, gdy natężenia światła spadnie poniżej pewnego poziomu. Kamera posiada wbudowany filtr podczerwieni: w trybie dziennym jest on aktywny i odbija znaczną część promieniowania podczerwonego. Dzięki temu obraz zachowuje wysoką jakość i naturalne kolory. Kiedy kamera przełącza się w tryb nocny, filtr zostaje ściągnięty z przetwornika - poprawiają się parametry czułości i możliwa jest praca przy świetle z oświetlacza.

Kamera posiada wbudowany mikrofon i głośnik, gniazdo na kartę pamięci MicroSD/SDHC/SDXC (do 128 GB) oraz 1 wejście i 1 wyjście alarmowe.
Kamera daje użytkownikowi możliwość dostosowania parametrów pracy do jego potrzeb. Konfiguracji podlegają np. jasność, kontrast czy nasycenie obrazu.
Kamera ma możliwość wysyłania danych przez sieć internetową - wystarczy odpowiednio skonfigurować połączenie. Możliwy jest zdalny podgląd widoku z kamery przy pomocy dedykowanego oprogramowania lub zwykłej przeglądarki internetowej.

Podstawowe funkcje:
Dzień/noc - Dostosowuje pracę kamery w zależności od pory dnia, tak aby zachować jak najlepszą jakość obrazu w dzień oraz jak najwyższą czułość w nocy przy słabym oświetleniu.
2D/3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumów, poprawiająca ogólną jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia.
WDR - Cyfrowy szeroki zakres dynamiki, zwiększający rozpiętość tonalną obserwowanego kadru. Umożliwia skuteczną obserwację sceny, w której są zarówno ciemne i jasne obszary .
AGC - Automatycznie wzmacnia sygnał wyjściowy, w przypadku spadku natężenia oświetlenia.
BLC - Kompensacja światła tła, umożliwia skuteczną obserwację obiektów na silnie oświetlonym tle.
Detekcja ruchu - Umożliwia powiadomienie na ekranie o wykrytym ruchu w obrazie.
Maska prywatności - Programowalne strefy, umożliwiające zamaskowanie obszarów obrazu, które nie powinny być obserwowane.
Dodatkową zaletą kamery jest wsparcie standardu ONVIF. Kamera może skutecznie współpracować z rejestratorami innych producentów, które również wspierają ten standard. Kamerę zbudowano również zgodnie z sieciowym standardem PoE. Dzięki czemu, może być on zasilana bezpośrednio z urządzenia z wbudowanym switchem PoE.

Parametry techniczne:
Przetwornik obrazu: 1/2.8'' CMOS SONY
Max. rozdzielczość: 1920 x 1080p
Prędkość : 25 kl/s @ 2 Mpx
Czułość: 0 lux (wł. IR)
Obiektyw: 2.8 mm
Zasięg oświetlacza: 10 m
Dzień/noc: TAK
Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR): TAK
Kompresja obrazu: H.264/MJPEG
Gniazdo na kartę SD: TAK
Alarm: 1 in/1 out
Funkcje: Dzień/noc, 3D-DNR, WDR, AGC, BLC, Detekcja ruchu, Maska prywatności
Zasilanie: 12V DC
Wymiary: 72,3 x 89,9 x 131,3 mm
Gwarancja producenta: 36 miesięcy

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza