Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 30 maja 2017

Technologia STARLIGHT

   Kamery w technologii Starlight charakteryzują się bardzo wysoką czułością umożliwiającą rejestrację obrazu w kolorze przy bardzo słabych warunkach oświetleniowych, kiedy inne kamery rejestrują obraz czarno-biały. 
Dzięki technologii Starlight kamery oferują również obraz czarno-biały w warunkach ekstremalnie słabego oświetlenia, gdzie inne kamery w ogóle nie są w stanie zarejestrować obrazu. 
   Istnieje zapotrzebowanie na kamery CCTV, które są w stanie przekazać wyraźny obraz w różnych warunkach pracy.  Sensory obrazu Sony zaspokajają tę potrzebę, zapewniając wysoką czułość, która jest niezbędna do nocnych obserwacji. 
Starvis jest technologią tylnego oświetlania pikseli, stosowaną w przetwornikach obrazu Sony CMOS, używanych do budowy kamer monitorujących Hyundai  Starlight. 
Do rodziny tych kamer, aktualnie obejmującej modele o rozdzielczości 2Mpx w systemach: HDTVI, HD-CVI, 4in1 - kamery stałopozycyjne o rozdzielczości Full HD. 
Kamery Starlight, których czułość dochodzi do 0,002 luksa, są w stanie pokazać kolorowy obraz w sytuacji, gdy kamery standardowe, z powodu małej ilości światła, pokazują obraz czarnobiały.

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń