Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 11 kwietnia 2017

Poczuj się jeszcze bezpieczniej w swoim domu

   Fakt, że zawitali Państwo w nasze progi, oznacza tylko jedno – podjęliście odpowiednie kroki aby w celu zapewnienia bezpieczeństwa domu i rodziny. Instalacja systemu monitorującego w domu jest jednym z najlepszych sposobów, aby ustrzec swoich najbliższy od intruzów.
Nie trzeba długo szukać, aby znaleźć firmę, która dostarczy i zamontuje urządzenia do domowego systemu telewizji dozorowej.. Istnieje wiele kuszących ofert na naszym rynku, ale trzeba mieć pewność, że wybiera się najlepsza propozycję.Godna zaufania firma z przyjemnością udzieli informacji dotyczących wszystkich aspektów instalowanego systemu a my bez skrępowania o wszystko będziemy mogli zapytać. Doświadczone i kompetentne osoby zaoferują nam rozwiązania „krojone na naszą miarę” bez żadnych kompromisów.
Zróbmy wyceny w dwóch lub trzech firmach, aby mieć pewność że oferta którą wybierzemy będzie właściwie wyceniona. Zwróćmy szczególną uwagę, na aspekty inwestycji które będą miały podstawowy wpływ na ostateczny koszt.  Należą do nich wielkość domu, liczba kamer, jakość sprzętu, urządzenia dodatkowe typu rejestratory, monitory, twarde dyski.

Domowe systemy CCTV stały się popularniejsze w ostatnich latach, ponieważ właściciele domów szukają ochrony swoich rodzin i dobytków przed intruzami. Musimy zdawać sobie sprawę, że montując kamery zewnętrzne możemy łamać prawa do prywatności sąsiadów, dlatego należy porozmawiać z właścicielami sąsiadujących budynków. Obowiązkowo powinna pojawić się tabliczka informacyjna „obiekt monitorowany”.

Istnieje wiele różnych systemów zabezpieczeń CCTV, ale wiele osób które nie wiedzą o co w tym wszystkich chodzi  często decyduje się na najdroższe rozwiązanie. Tymczasem tańszy model byłby wystarczający. Dlatego tak ważne jest aby znaleźć uczciwą firmę, która nie naciągnie nas na drogi sprzęt, który oczywiście będzie spełniał swoją funkcję ale zapłacimy także za funkcje których nie będziemy w stanie wykorzystać.

Wiele osób żyje według takich samych schematów czyli praca-dom-zakupy itd. Intruzi wykorzystują to aby włamać się pod naszą nieobecność. Dlatego właśnie idealnym rozwiązaniem są kamery CCTV.  Dzięki umieszczeniu kamer  w widocznym miejscu, niejednokrotnie zniechęcamy włamywacza, ponieważ to oznacza że dom ma 24-godzinną ochronę. Jeśli dojdzie do włamania, będziemy mieli dowody, które mogą pomóc w dochodzeniu.

   Wybierając system monitorujący ważne jest, aby poświęcić trochę czasu dobrze wszystko przemyśleć i ustalić budżet. Przed zakupem sprzętu porozmawiajmy z ekspertem, który robiąc wizję lokalną będzie nam potrafił doradzić odpowiedni sprzęt.

2 komentarze:

  1. Chętnie rozejrzę się za takim rozwiązaniem. Ile ono mniej więcej będzie kosztowało? Naprawa

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Proszę nie spamować, bo komentarze zostaną usunięte.

      Usuń