Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

wtorek, 21 marca 2017

Klient pyta, Bispro24 odpowiada: „Monitoring w punkcie przedszkolnym”

   Interesuje mnie wycena systemu monitoringu wraz z podglądem, połączone ze stroną www za pomocą hasła dla każdego rodzica. W sumie 4x kamery: 1x zewnętrzna, 3x wewnętrzna. Przewody mam już gotowe i podłączenie zarobione kablem ethernet. Interesuje mnie również rejestrator.
Proszę również o informację czy występuje jakikolwiek roczny koszt zarządzania systemem monitoringu np. dostęp do programu podglądu kamer i ile osób może mieć dostęp do podglądu?

   Bispro24: Witam, mam pytanie czy chce Pan to w systemie tańszym Turbo HD  z możliwością wyjścia w sieć internetową, czy w droższym  czyli IP o lepszym parametrze przekazu (Mpx kamery)?

   A co do tematu podglądu kamer przez rodziców, to każdy system ma taką opcje, po wgraniu odpowiedniego darmowego oprogramowania na urządzenia: tablet, smartfon, komputer domowy.
Dostęp do podglądu kamer może mieć niezliczona ilość osób.

   Poniżej przedstawiam Panu moja propozycję produktową w systemie IP (opcjonalnie dołączone są podstawy montażowe oraz dysk twardy).

1. Kamera wewnętrzna IP HIKVISION  2 Mpx  DS-2CD2120F-I (2,8mm) sztuk 3  


2. Podstawa montażowa  DS-1258ZJ sztuk 3  
3. Kamera zewnętrzna IP HIKVISION 2 Mpx  DS-2CD2620F-I (2,8mm) sztuk 1  


4. Podstawa montażowa DS-1260ZJ 

5. Rejestrator IP HIKVISION  DS-7604NI-E1/4P/

6. Dysk twardy  WD40PURX 4TB 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza