Sklep BISPRO24.pl jest DYSTRYBUTOREM sprzętu DAHUA i HIKVISION. Zapraszamy do współpracy! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty! Gwarantujemy rzetelność, szybką realizację wysyłkową, odbiór na miejscu, wsparcie techniczne i serwis .sklep@bispro24.pl tel. 536-246-870

środa, 17 czerwca 2015

Jakie funkcje spełnia system alarmowy?

   Często twierdzimy, że mieszkamy w bardzo spokojnej okolicy o niskim ryzyku włamania… aż do pierwszego włamania. Nie czekajmy na to pierwsze włamanie, lecz pomyślmy nad zabezpieczeniem naszego życiowego dobytku już teraz.

Przy instalacji systemu alarmowego w domu prywatnym nie potrzebne są żadne pozwolenia czy koncesje, jeśli choć trochę znamy się na sprawie możemy zrobic to sami.

Pierwszą linia obrony jest podstawowe zabezpieczenia mechaniczne naszego domu czyli: porządny zamek w drzwiach, solidne okna, szyby lub rolety antywłamaniowe, ogrodzenie.

Druga linia obrony, to system alarmowy zainstalowany w obiekcie, który spełnia dwie ważne funkcje:  informacyjną – sygnalizuje o włamaniu oraz prewencyjną – odstrasza złodzieji.

Obecnie centrale alarmowe oprócz swojej podstawowej funkcji zabezpieczenia naszego domu, posiadają dodatkowe opcje takie jak: sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi.

Chyba nikt by nie chciał, żeby jego dom padł łupem złodziei. Dlatego też dzisiaj, kiedy to technika znacznie posunęła się do przodu, możemy zainwestować w najbardziej nowoczesny sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Ceny systemów alarmowych można zobaczyć tutaj.

2 komentarze:

  1. Jeśli chodzi o dobrej jakości i niezawodne systemy alarmowe, to moim zdaniem warto jest zainteresować się ofertą firmy IVEL. Mają oni bardzo dobre systemy alarmowe i to w korzystnych cenach

    OdpowiedzUsuń
  2. System wideodomofonowy C5-Ip to urządzenia, które idealnie sprawdzą się w zastosowaniu wielo- rodzinnym. Dzięki niewielkim rozmiarom, nowoczesnemu designowi i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów będą świetnie dopełniać wnętrze nowoczesnych budynków mieszkalnych. Sprawdź https://www.genway.pl/category/wideodomofony-wielorodzinne

    OdpowiedzUsuń